2011/09/23
NAIV nagrał piosenkę na 10-lecie zespołu happysad (kołwer "Jeśli Nie Rozjadą Nas Czołgi"). Można jej posłuchać na płycie "Zadyszka". Oto pełna lista wykonawców biorących udział w tym urodzinowym projekcie:
1. Mjut - Łydka
2. Muzyka Końca Lata - Jeszcze Jeszcze
3. Czesław Śpiewa - Miłość
4. Stan Miłości i Zaufania - Hymn 78
5. Indios Bravos - Kostuchna
6. Maki i Chłopaki - Partyzant K.
7. Enej - Mów Mi Dobrze
8. Nathalie and the Loners - Taką Wodą Być
9. Drivealone - Długa Droga w Dół
10. Muchy - Nie ma nieba
11. Hurt - Jadociebie
12. Naiv - Jeśli Nie Rozjadą Nas Czołgi
13. Frontside - Nie Ma Nieba
14. Janusz Zdunek. 3 - Taka Histora
15. Agim Dżeljilji - Made in China
16. happysad - Manewry Szczęścia

Płytę kupić już można w sklepie wydawcy czyli na www.mystic.pl . W sklepach "Zadyszka" zagości w okolicach 07.10.2011.2010/12/10
Co u nas słychać? Jeśli ktoś jeszcze nie wie i płyty nie kupił - to proszę zajrzeć tutaj: http://paulaandkarol.bandcamp.com/album/overshare.

Paulino i Karolu - GRATULUJEMY!!!
NAIV tymczasem czeka na właściwy moment. Jak wiadomo na właściwy moment czasami czeka się bardzo długo...
Czuwaj!
(WuWo)2010/06/23
Czołem! Chcieliśmy przeprosić za tę długą i teraz już mocno krępującą ciszę na naszej stronie. Musimy rozwiać napawające radością pogłoski, że zespół NAIV się rozpadł. Otóż nie, wciąż żyjemy, choć NAIV chwilowo leży pod respiratorem i nie daje oznak życia. Przyczyn takiej sytuacji jest wiele, choć głównie związane są z życiem osobistym członków zespołu. Po pierwsze na świecie pojawiają się piękne dzieciątka, po drugie wokalista został dość dotkliwie pobity i od marca nie może śpiewać, po trzecie zespół pracuje nad rozbudową składu i zmianami w brzmieniu. Podsumowując, wydaje się że rok 2010 nie będzie zbyt obfity w nowe nagrania i koncerty, choć może kilka atrakcji jeszcze się trafi. Powstał nowy MIX do jednej z piosenek z Przedświtu, która będzie kolejnym singlem. Być może w tym roku powstanie do niej teledysk. Będziemy na bieżąco informować co w trawie piszczy.
Z wyrazami szacunku.
(NAIV- WuWo)2009/12/24
Minął kolejny rok NAIV. Był dosyć owocny- wydaliśmy płytę i zagraliśmy sporo koncertów. Jesienna trasa z Radio Bagdad była wyjątkowym przeżyciem, szczególnie pod względem życiowo-towarzyskim. Pozdrawiamy chłopaków z RB i krzyczymy w Polskę z całych sił: Trójmiejskie trio jest The Best! Dziękujemy także wszystkim dzięki, którym ta trasa mogła się odbyć: Xero, Haresowi, Orantowi i Pawłowi, Kasi z Częstochowy, Rafzafowi i Helusowi. Dziękujemy za gościnę, pomoc i opiekę:)

W nowym roku zamierzamy ze zdwojoną energią ruszyć do muzycznej roboty. Na wiosnę powinien pojawić się nowy singiel z Przedświtu. Będzie to piosenka w innej wersji niż na płycie, po za tym zrealizujemy do niej teledysk. Zamierzamy także popracować nad brzmieniem zespołu i materiałem na trzecią płytę. Idą zmiany i to wielkie! Sprawdzajcie co jakiś czas dział "skład". Może nie zagramy wielu koncertów w przyszłym roku, ale jak powiedziałby H.P. Lovecraft- w ukryciu będzie rosnąć złowroga siła.

Wszystkim którzy odwiedzają naszą stronę, życzymy Szczęśliwych i Świętych Świąt Bożego Narodzenia. Incarnatus Est!
(WuWo)2009/12/09
Niestety musimy z przykrością zawiadomić, że koncert w Radomiu nie odbędzie się. Zabił nas Babilon i źli pracodawcy co urlop odwołują w ostatniej chwili... Mam nadzieję, że uda nam się trafić do Radomia na wiosnę. Przepraszamy!2009/10/15
Małe poprawki w dziale koncerty. Zmianie uległa data koncertu w Radomiu. Po za tym na liście pojawiła się Warszawa.
W Kamieniołomach zakończymy naszą jesienną trasę. Stay tuned!
(WuWo)
POST EDYTOWANY 30-11-20092009/09/16
Już od jakiegoś czasu można było na naszej stronie zobaczyć, że wybieramy się w teren zagrać kilka koncertów. Zagramy je razem z Radiem Bagdad. Cieszymy się bardzo, że udało się ustawić tę trasę, bo Radio to jeden z ciekawszych zespołów w Polsce. Fajnie będzie razem pograć i pojeździć po kraju naszym pięknym.
UWAGA! Z przyczyn od nas niezależnych koncert w Nowej Sarzynie został odwołany. Tym samym 26 września zamiast w Nowej Sarzynie zagramy w RZESZOWIE. Przepraszamy za zmiany.

Wkrótce nowe wieści.
(WuWo)2009/09/10
"Videomistrz nie śpi".
Wczoraj na stronie infomuzyka.pl (patron medialny "Przedświtu") miała miejsce premiera naszego najnowszego teledysku do piosenki "Wybory". My dzisiaj umieszczamy link dający szansę obejrzeć ten wyjątkowy klip. Twórcą całego pomysłu i mózgiem organizacji przedsięwzięcia jest nasz Videomistrz Piotr Giera. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, którzy zupełnie za darmo poświęcili nam swój czas. Wszystkim aktorom (aktorkom!), Bartkowi za wsparcie scenariuszowe i wsio inne, Arkowi za zdjęcia i pomoc, Łukaszowi za fantastyczny montaż, firmie Hollywood Event & Production House za profesjonalne miejsce do pracy.

Info:
Scenariusz: Piotrek Giera i Bartek Winiarski
Zdjęcia: Arek Arciszewski, Szymon Pulcyn
Realizacja: NAIV i Bartek Winiarski
Montaż: Łukasz Szwarc-Bronikowski

Wielkie podziękowania składamy także Krzysiowi Wierzbickiemu, który zrealizował i zmontował uroczy filmik o kulisach kręcenia teledysku. Dzięki Wierzba!
Bądźcie czujni. Wkrótce następne wieści.
(WuWo)2009/09/07
"Daty, terminy i obietnice."
Dzisiaj wydaliśmy drugą płytę. Można ją kupić w Internecie tutaj i tutaj i tu. Do końca tygodnia płyta znajdzie się także w Empikach i MediaMarktach. Przepraszamy za to opóźnienie..., ale powiedzmy sobie szczerze, czy NAIV zrobiło coś kiedyś bez opóźnienia? W środę na naszej stronie pojawi się teledysk do piosenki Wybory. Bądźcie czujni. Następne wiadomości już niebawem.
(WuWo)2009/08/17
Dobrze. Czas przerwać tę krępującą ciszę. Niech nikt nie pomyśli, że przez ostatnie dni leżeliśmy na plaży, piliśmy drinki z zimnych szklaneczek i patrzyliśmy leniwym wzrokiem w rozmytą linię horyzontu. Co to, to nie. W obozie NAIV huczy od pracy i nowych wydarzeń. Oto garść podstawowych informacji, z którymi fan NAIV powinien, jak najszybciej się zapoznać:
- Wydajemy płytę (jednak!) - data premiery to 7 września.
- W dziale muzyka można posłuchać krótkiego miksu piosenek z płyty.
- Opóźnienie jest spowodowane problemami z uzyskaniem zgody na nagranie piosenki Dezyderata.
- 27 sierpnia zapraszamy do "Obiektu Znalezionego" w Warszawie przy Pl. Małachowskiego 3 (podziemia "Zachęty") . O godzinie 19.00 zacznie się tam impreza, na której zagramy, krótki i nietypowy koncercik. Także tam odbędzie się premiera naszego nowego teledysku do piosenki "Wybory", oraz prezentacja kilku innych premierowych filmików. Poza tym zagrają dla Was Madame Czarnecka i uroczy Wujek Simo(!) - zabawa murowana do białego rana. Chyba najważniejsze jest to, że w "Obiekcie Znalezionym", będzie można kupić przedpremierowo naszą płytę "Przedświt". Do zobaczenia! (UWAGA AKTUALIZACJA: wjzad free!)
- Patronami medialnymi naszej płyty jest portal Infomuzyka.pl, oraz Gazeta Co Jest Grane - "Gazety Wyborczej". Wydawca to firma "Rykoszet".
- Ci, którzy lubią czytać, będą zadowoleni, bo w paru miejscach będzie można o Nas poczytać.
-Ci, którzy lubią słuchać, będą zadowoleni, bo w paru miejscach zagramy tej jesieni.
-Ci, którzy nie lubią NAIV, będą zadowoleni, bo jak zwykle nie zamierzamy się szczególnie nikomu narzucać i nie zobaczycie nas w TV.
Chociaż...
(NAIV)2009/12/13 (niedziela) Warszawa... » więcej [18]
2009/12/12 (sobota) Kielce... » więcej [8]
2009/11/28 (sobota) Lublin... » więcej [20]
2009/11/27 (piątek) Biała Podlaska... » więcej [10]
2009/11/22 (niedziela) Katowice... » więcej [5]
2009/11/21 (sobota) Opole... » więcej [3]
2009/11/20 (piątek) Częstochowa... » więcej [5]
2009/10/31 (sobota) Nasielsk... » więcej [8]
2009/09/26 (sobota) Rzeszów... » więcej [10]